no jak to?!! Starzy bywalcy Koli - oprócz Boba:D:D:D - nie sprzedają, bo wiedzą co mówiła prezes Kolastyny w wywiadzie TVN CNBC Biznes, gdzieś ktoś na forum wkleił link do tego wywiadu. Jakieś 2 tygodnie temu powiedziała, że nieruchomości - o sprzedaży których gadała całe pół roku - mają w planie sprzedać do końca tego roku. Nieruchomości są 2, pod Krakowem i w Łodzi - ich wartość to ok. 30 mln:))) Tą kwotę przeznaczą w całości na spłatę kredytów w bankach - a ich zadłużenie w bankach jest największe i nie obejmowało układu, czyli nie podlega redukcji na drodze układu. Gdyby wyszli tylko z taką informacją to mamy widły pewne, bo zredukowałoby to o połowę zadłużenie. Po drugie powiedziała, że w nowy rok 2011 mają zamiar wejść już z nowym inwestorem finansowo- branżowym, który dokapitalizuje firmę i zostanie z nimi przez kolejne 3 lata:))). Po trzecie na przełomie stycznia, może koniec lutego - najpóźniej - głosowanie wierzycieli nad układem - teraz są na etapie zamykania listy wierzycieli. I jak? Jest pod co rosnąć? Czekam na Twoje zdanie:)
Poza tym, IV kwartał dla branży kosmetycznej jest bardzo dobry, liczymy również na dobre wyniki, prawda?