Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź;) Cieszy mnie to, że trafi się czasem ktoś na forum z kim można nawiązać merytoryczną dyskusję. Słyszałem oczywiście o sprawach (w szczegóły nie wnikałem ale pogląd swój mam) o których napisałeś ale nie będę ukrywać, nie wszedłem ostatnio w Kol-ę ze względu na fundamenty tylko na wykres.
Dzisiejszy poranny spadek został zatrzymany niemal dokładnie na przyśpieszonej linii trendu z którą mamy do czynienia od miesiąca (bardzo dobrze widać to na godzinnym albo 30-minutowym). Jest to bardzo dobry sygnał, stanowi dodatkowe potwierdzenie i umocnienie tego trendu. Na dziennym po dzisiejszej sesji pojawiło nam się harami, jednak osobiście jego wymowa nie wydaje mi się zbyt mocna. Rynek jak na razie zachowuje się stabilnie, wzrostowo, więc bez jakiegoś dodatkowego potwierdzenia nie ma co czarować. To na co ja czekam to zdecydowany ruch do góry potwierdzony obrotem. Jak na razie wszystko wygląda ok ale jeśli sprawa dalej będzie się przedłużać, możliwym scenariuszem jest wejście w pewnym momencie w konsolidację.