myślę, że konsolidacja nam nie grozi, wyjątkowo szybko Kola się zebrała po upadku na 1.02 skończyła 1.06. Podejrzewam, że jutro znowu zahaczy o 1.04, skończy może 1.06- 1.07. I daję jeszcze jakiś 1, góra 2 dni na taką zabawę i... 1.2 welcome to:) tylko zastanawiam się komu my wszyscy ją sprzedamy za to 1.2....skoro wszyscy do tych rejonów widzą wzrost........