optymistyczne jest to, że jeszcze nie zawiodła, nie wali ściemy, jak mówiła, że w firmie jest ok, że wyniki będą dobre, to faktycznie były i podnosili co troszkę prognozę na ten rok, także póki co ufam babce, gada konkretnie, na temat i wydaje się, że wie po co tam jest:) oczywiście dla nas akcjonariuszy:)))))