Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Odbijanie od dna

Zgłoś do moderatora
40% wszystkich apartamentów jest już sprzedana, pomimo, że klienci jeszcze ich nie widzieli. Z pewnością nie będą mieli problemu ze sprzedażą, pozostałych, tym bardziej, że budynek z miesiąca na miesiąc wygląda coraz ciekawiej - z pewnością jest to budynek nr1 w Polsce.

A 24 listopada wyniki ORCO GROUP. Jak myślicie, co tym razem pokażą?

Ciekawy jestem jak zaksięgują ostatnie wielomilionowe sprzedaże w ramach restrukturyzacji aktywów.

pzdr. mr.money

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP 5,71% 4,44 2025-09-19 16:15:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.