ADX ..masz gest,super,aż tylu akcji nie mam,ale jest to ilość,która już przy 1 gr. wzrostu daje odczuwalną sumę,tylko,że znaczną ilość kupowałem po 1,02,przy zejściu kursu,samo się po prostu zrealizowało jako zlecenie kupna,który wynosił 1,09 zł.Mam także trochę po 0,88,0,92 i 0,96.Dobrze czytać optymistę.Pozdrawiam.