Dobra. Z faktów pewne jest jedno. Będzie walne, ktoś będzie chciał chapnąć pare k akcji wiec powinno być odbicie pod walne.
Jak duże, tego nie wie nikt.
Mam wrażenie że faktyczne nie ma popytu po prostu na nasze akcje... Przydałoby sie info które by mówiło "LUDZIE, MIRA ZA ROK 400 %", dobre wyniki + jakies dwa wybicia po 30 % w górę.
Przyciągnęło by ludzi może...