Ludzie... Rzadko kiedy jest sytuacja w której obraz na giełdzie świadczy o tym czy ze spółką jest źle czy dobrze. Po jeden trzeba poczytać...
Z Kolastyną/Mirakulum jest dobrze, moim zdaniem nawet bardzo, bo ktoś się tym zajął. Mają plan biznesowy i będą go realizować.
Wahania kursu to natomiast czyste spekulacje no i niewiedza ludzi którzy nie inwestują w Mirę. Ci, którzy wiedzą na co sie zanosi chcą skupić jak najtaniej (jak taki BoB), Tylko że Oni mogą sobie ustawiać batony i manipulować kursem, zwłaszcza przy niewielkich obrotach (jak ostatnio widzieliśmy 100 k po bodajże 96/8 gr stało).
Mamy doczynienia z owalaniem kursu. No i zbliża się walne.
To wszystko składa się na jedno. Ktoś chce zarobić.
Łatwiej zarobić kupując i sprzedając akcje na wahaniach +- 6 % niż czekać na 30 % wzrost.