Z walnym masz sporo racji ale gdzie jest większość tych akcji które brano po kilka milionów sztuk w ciagu wzrostowych sesji. Ma rynku ich nie widać nikt nie podaje komunikatów o przekroczeniu progów czyli ktoś zebrał ilości podprogowe i czeka . Na co nie wiadomo. Myślę, że bardziej istotne od innych niusów będzie ogłoszenie zawarcia układu z wierzycielami. Zmieni to status spółki bo fundusze choćby widziały niedowartościowanie to nie mogą inwestować w spółkę w upadłości. Spółki po ogloszeniu układu szły zwykle po kilkadziesiąt procent do góry.