No widzisz jak ktoś ma większy portfel to nie powinien się martwić . Pamientaj jak sobie sam nie pomożesz to Ci nikt nie pomoże. Uważam, że przy 200k 100 akcji kupionych po "any'' kursie nie jest wielkim wydatkiem i dla tego pozwoliłem sobie zamknąć sesję w nastroju optymistycznym nie tylko dla mnie ale i dla wielu milośników Mirki. Pozdrawiam i do jutra. W mędzyczasie polecam przejrzeć wykes na świecach dziennych . Piękne "W "