Mira jest wciąż w upadłości układowej. Jak będzie układ to już nie będzie w żadnej upadłości o ile się nie mylę. Faktycznie status spółki się zmieni. Pytanie, kto to zauważy.
Moim zdaniem jak ma wyjść z upadłości to Ci co skupili na to czekają, i sprzedadzą po tych kilkudziesięcioprocentowych wzrostach.
Oby tylko do nich doszło.
Właśnie, wie ktoś na kiedy przewidywane omawianie i podpisywanie układu jest ??