Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: -58,82%

Re: Occupy Mars vs Grenn Hell - początki Early Access

Zgłoś do moderatora
Nikt Ci nie broni porównywać, tylko warto to robić sensownie. Wishliste faktycznie Occupy Mars ma większą, nawet dużo większą ale to głównie dlatego że dłużej ją zbierali. I są jeszcze dwie kluczowe rzeczy: Green Hell miał lepsze oceny na premierę EA, więc Occupy musi poprawić jakość, żeby się jakoś zrównać, a do tego ostatnia sprawa: Green Hell wystrzeliło po zrobieniu dobrego CO-OPa, w singlu to nie była aż tak dobrze sprzedająca się gra, to co-op sprawił, że zarobiła miliony, więc to też musiałoby tutaj się zdarzyć. Wszystko oczywiście możliwe, ale to jeszcze daleka droga, mogą być nawet lata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 1,94% 10,50 2025-10-02 16:14:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.