Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: OBLICZENIA!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-04-12 o godz. 13:27 nwa napisał(a):
> Forum: Giełda
Autor: ~Depp [85.158.138.*], 2013-04-12 12:01
> Powiedz mi dlaczego firma ma być wyceniana na 1, 2, lub 5
> zł skoro tak naprawdę pieniądze, które ewentualnie(
> PRAWDOPODOBNIE ) będzie posiadać , będą z kredytu.

Czy ty
> biorąc kredyt w banku stajesz się bogatszy o kwotę kredytu
> ?
Stajesz się tak naprawdę biedniejszy niż przed kredytem,
> gdyż z automatu masz do oddania kredyt+odsetki.

Aby akcje
> firmy kosztowały o wiele więcej niż obecnie, to trzeba aby
> zarząd pokazał, że dobrze ten kredyt wykorzysta i zarobi na
> tym pieniądze, a do tego to trzeba czasu ( lat ).

Obecnie
> jest to tylko spekulacja i nic więcej.


kredyt na
> mieszkanie wzialem w 2006 r przed boomem mieszkaniowym. w
> 2008r mogle sprzedac mieszkanie z 100% zyskiem.
jesli
> bralbym kredyt w 2008/2009 to bym sie z Toba zgodzil, ale
> obecnie od kilku lat ceny spadaja a oprocentowanie w PL
> jest najwyzsze w europie jak nie na swiecie.
> oprocentowanie kredytu ktory DEPEND dostal jest bardzo
> atrakcyjne wiec oni mogli by niezle zarobic wrzucajac na
> lokate gdzie oprocentowanie w PL dalo by im zarobic.
> ludzie z ML zapewne sprawdzili w co DEP chce zaintwesowac i
> stwierdzili ze to dobry biznes dlatego udzielili kredytu.
> nie wiem ile jestes na gieldzie, ale ja sie nauczylem
> jednego: kupuj plotki sprzedawaj fakty i dla mnie ta
> inwestycja jest bardzo dobra dlatego tu jestem

To nie jest kredyt gotowkowy, wiec zadnej lokaty Depend nie zalozy. Gotowka bedzie wplywac przez konto spolki do zbywcy nieruchomosci. Takie sa zasady. Natomiast absolutna zgoda,ze musiano jankesom przedstawic swietny biznes plan skoro rzesze analitykow zatrudnianych przez ML go zatwierdzilo. Poza tym poczytajcie sobie o Prometheusie, kogo ta firma obsluguje i jakich ma zamoznych klientow. Ona tez ma departament analiz i gdyby wiedzieli, ze wniosek Depend SA jest bez szans nie podejmowaliby sie dzialan w tej sprawie, poniewaz ich zarobek jest prowizyjny.
Mozemy spac spokojnie, bo spolka wzbudza emocje a skala tego kredytu dziala na wyobraznie. Ludzie po tylu lomotach stali sie plochliwi i nieufni i tym tlumacze brak systematycznego wzrostu. Jednak kazde kolejne info rozwiewa watpliowsci. Jestem dobrej mysli i wiem ,ze zarobie na Dependzie. W sumie to juz zarobilem, jednak tu moze byc grubo dlatego siedze i czekam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.