Dlaczego tak się denerwujecie gdy ktoś ma odmienne zdanie od waszego ?
Po części was rozumiem, gdyż zapewne kupiliście akcje na wyższych poziomach niż obecne i denerwujecie się, że nie rośnie.
No ale jak ma to rosnąć skoro ktoś ciągle dokłada na sprzedaż.
A może ten ktoś wie coś więcej niż wy wszyscy i dlatego pozbywa się akcji.
Nie zastanowiło was to ?