Tak, giełda wypszedza przyszłość. Zdecydowanie. Nie dość że strzelasz byki, to jeszcze nie rozumiesz gościu, że możesz p-dolić sobie do woli swoje kocopoły, a my będziemy sobie p-dolić nasze. Co się stanie nie wie nikt, a opinii jest tyle co ludzi. Dlatego nie warto szczekać jak zraniony kundel kiedy chce się dobrać, tylko po prostu dobrać i zamknąć pysk. A jeżeli uważasz że masz rację i zainwestowane 630m nie podniesie kapitalizacji spółki, to twoje święte prawo, tylko przestań qrwa szczekać już.