Jak dla mnie możecie myśleć co tylko chcecie, ale rynku się nie oszuka i o tym jak będzie wyceniana spółka wszyscy się za jakiś czas dowiemy.
Powiedz mi tylko dlaczego jakby miało być tak dobrze, to jest tak jak jest ?
Przecież giełda wypszedza przyszłość.