Dnia 2019-01-26 o godz. 13:55 polonez_as-dur napisał(a):
> Nie wiem, ale jak wiesz to napisz, u nas jak widać wszystko sprowadza się do modlitwy.
> A Rydzyk był z tego zadowolony, czy nie ?
> To ważne, bo jak nie był zadowolony.....
Chodzik modlitwa czasem czyni cuda , od lat modlę się codziennie abyś był coraz lepszym antyanalitykiem i jak widać - po twojej ostatniej stracie na BOS-ie - DZIAŁA :)
Co do twojej tezy - " lepiej sprzedać na stopie a później zawsze można odkupić taniej " - tak masz absolutną rację Zacny Mistrzu Antyanalizy , musisz jednak zgodzić się ze mną , na podstawie swoich wieloletnich obserwacji a może nawet i autoobserwacji , iż czasem odkupuje się taniej aby po jakimś czasie jeszcze taniej sprzedać