Wedlug analizy tech . na 6,9 zl jest srednioterminowe wsparcie , wskazniki , oscylatory juz mocno szoruja po dnie , na niektorych powstaja dodatnie dywegencje . Wedlug mnie to juz koncowka wywalania , przez grubego , moze spadnie jeszcze lokalnie w biegu na 6,8 zl i to wszystko , co raz mniej glupich na oddawnie , jedynie ten uparty gruby jeszcze sypie , ale amunicja mu sie juz wyczerpuje