Dnia 2019-01-26 o godz. 11:10 ~qbaka napisał(a):
> Chodzik to jest Chodzik, mozna sugerowac sie tym co pisze bardziej lub mniej. Nie kazał nikomu kupowąc ani sprzedawać. Napisz lepiej na jakiej podstawie twierdzisz ze to będzie bardzo dobry bank? Widziałeś jakies tłumy oblegajace jego odziały. Może jakies ciekawe reklamy zachwalajace jego oferte. Może Polacy uwierzyli nagle w religie ekologi i to misyjne COŚ zdobedzie rzędy dusz :-)
ekologia jest szansą dla tego banku, mam instalację fotowoltaiczną, 3,12kW od ponad roku, jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji, ludzie widząc panele na dachu pytają co i jak, są zainteresowani, ja już wiem, że biznes na pewno się opłaca,myślę, że powinny szerzej ruszyć programy dopłat do takich instalacji pod naporem zainteresowanych, za 2 lata mają mi doprowadzić gaz ale zastanawiam się nad drugą instalacją i powietrzną pompą ciepła