od dawna tak się zastanawiam w jakim celu tak przerzucają te akcje z kupki na kupkę czy celem jest robienie obrotu i nie dopuszczenie do całkowitego spadku kursu czy może odebranie coraz niżej towaru od drobnicy, dlaczego jedyny fund wyszedł z akcji choć kupował prawie 5 razy drożej.... tak wygląda że to obrót robi animator kupujac i sprzedając akcje - bo przecież żaden inwestor tu się nie ujawnił więc raczej go nie ma a przecież od fundów ktoś skupuje ? od leszcza jak trzeba też...