Dnia 2019-03-12 o godz. 10:26 mul_roboczy napisał(a):
> Żaden Aegon. Tutaj ktoś ewidentnie straszy . Stawia batoniki mniejsze lub większe i próbuje zbić kurs lub zbiera poniżej. Jakby chcieli wywalać to puściliby kurs w kanale wzrostowym przebili opór i przy dużym wolumenie wywalili
kolejny mądry pracujacy w funduszu?
na getinie tez tak mogli zrobic a wywalali po 11 groszy msz po 20 groszy itp itd..msw aegon tez wywala po dołkach
zresztą jak chcesz sie kłocic z faktam i to sie kłóć kazdy moze zyc w błedzie nic mi do tego