totalny syf, wystaw tylko na k a zaraz cie ubiora, spółka dno bez majatku, nie dac sie ubrac bo sprzedac godnie bedzie trudno, obrót robią miedzy sobą i czekają na naiwnych to nie vistal ktory ma zamowienia i renome, tutaj wszystko sprzedane - niemiec zostawił wszystkich z reką w nocniku. teraz tylko open finance