Nie widzisz, ze przy tych spadkach mamy dużo mniejsze obroty? Fund by czekał przy wzrostach i dużym obrocie a sprzedawał na spadkach przy śladowym obrocie?
To jest wyciskanie ostatnich leszczy, którzy wymęczeni spadkami, nie wierzą już, ze kiedykolwiek wyjdzie ponad 3,80.
Na BAH tez pisali, ze zaraz będzie powrót poniżej 2 zł. Cóż, kto co woli. Ja dziś dokupiłem po 3,25. Skoro ktoś po tyle daje, to można brać. Im więcej niedowiarkow odda, tym mniejsza będzie zapora na 3,80.