Tu po prostu nikt nie chce kupować, bo m.in. nikt nie wie co teraz dzieje się w firmie, ostatnie info było miesiąc temu, wiemy że zapłacili, sprzedali a co dalej, miały być kontrakty, nawet jeszcze 2018 roku.a na dziś nie nic więc ludzie nie kupują, więc jest ktoś co gra na uzgadnianie kursu i zarabiam poprzez zwiększanie ilości akcji