A ty myslisz ze kto te obroty robi na wzrostach...krasnoludki?
fund zeby wysypac tyle akcji musi sam mieszac po stronie kupna. Zakladam ze wtedy tez odbieraja na swoje prywatne rachunki jak na wielu innych spólkach co sprzedawali w dołku, a potem były spore odbicia.
Nie zmienia to faktu ze dzis cały dzien sypali