Może zbyt skrótowo napisałem, że wykres nie zrozumiał. Chodzi mi po prostu o to po co spędzasz pół dnia aby pisać na forum Daty skoro uważasz, że tutaj może być tylko masakra. No po co ?
Jak napisałem na razie straciłem i poczekam. Albo stracę więcej albo i zarobię. Kto bogatemu zabroni :-).
Ale jaki jest motyw Twojego działania ? Albo jakieś skrzywienie albo po prostu jesteś zainteresowany papierem i dla Ciebie na razie im taniej tym lepiej. Tyle w temacie.