A ja myślę, że nie bedzie tsunami. Moze im nawet coś tam doloza za chyba 2011 bo przeciez od 2012 wdrozyli nowe procedury, poza tym Data nie będzie odcieta od finansowania jak Action, bo gliwny akcjonariusz bedzie ja ratował ma kupę kasy jak coś pizyczy z funduszu gotowkowego.