Rozumiem twój punkt widzenia i ok, masz prawo tak myśleć, nie wierzysz im i juz, spoko.
Ja mam troche inne podejście a kto był bliżej prawdy myśle że wyjaśni się w tym roku.
Mam sporo czasu i pewnie zostane z nimi na długo.
Jest kontrakt na 16baniek a to że reszta jest poufna to dla mnie tylko wzmaga pozytywny wydzwięk tego infa, znaczy że kroi się coś grubego z jakimś konkretnym graczem. Mogą odwołać, no jasne że mogą, ale po co gdybać o skrajnościach?
Czas pokaże, zwłaszcza po dopuszczeniu akcji z pp. Wtedy będzie można ocenić faktycznie spółke.
Skoro ktoś sprzedaje to znaczy że ktoś kupuje, nie zdziwie się jak niedlugo pojawi się info o przekroczeniu 5% przez kogos.
Czekam na pp na wyniki na inne infa, nikogo nie namawiam. Zarobiłem już tu troche a mysle ze najlepsze przede mna.
Gdybym nie czuł tu pieniedzy nie siedziałbym tu jak xxx obserator czy inny mario, biadola biadola a czekaja tylko na obsuwy i pakują pakiety bo jeśli myśla ze ich posty maja wplyw na kurs to szczerze ich mi zal.