Wybacz ~Cierpliwy ale nie wierzyłem w to info i nadal nie wierze... Przecież oni tak naprawdę nic nie podali oprócz kwoty... A jak przyjdzie co do czego to przecież równie dobrze mogą napisać, że kontrakt nie doszedł do skutku i tyle. Gdy by było tak jak mówisz to by akcje skupywali na pniu a tutaj je wręcz wywalają albo taką symulantkę robią... Nie wiem do czego to prowadzi, bo mając swoją firmę to najpierw rozbudował bym ją a później sprzedał jakiemuś Czarnieckiem, Kulczykowi czy Sołowowi za 50zł od sztuki i był bym ustawiony do końca życia.
A tutaj mamy skrajności. Z jednej strony umowa z WZL2 co samo w sobie jest gwarantem, umiejętności odnośnie pisania wniosków unijnych, parę zabawek typu sensoft Heart, Gene... itp super, a z drugiej strony akcje PP wiszą od paru miesięcy tak jak by specjalnie ktoś o to dbał, akcje są sprzedawane pakietami przy podbijaniu kursu.... tak aby ktoś się mógł ich wyzbyć. Nie widzę tutaj żadnej sensownej strategii dlatego uważam, że na dzień dzisiejszy nie opłaca się inwestować.