Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -69,47%
pojawilo sie dobre info, 27% w gore i nagle wszystkie scierwa sie zlecialy i sobie zakladaja posty zeby ponarzekac bo im pociag uciekl i chca jutro jeszcze dobrac, its to late łajzy, nowy spulas obserwatora, Tomek kim ty jestes fagasie? mario leszcz roku, sic specialista od wypowiedzi nizszego szczebla, dziekujemy za udzial w forum matole.

Plejada gwiazd wystarczylo jedne info, mowilem ze bedziecie przepraszac, mowilem ze jest potencjal?
To teraz na kolana :)

Pozdrowienia dla obkupionych :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,44% 0,23 2026-06-25 16:17:00