@ białoczerwony, co sadzisz o close?
ja po raz pierwszy jestem zadowolony z close - taki grosikowy spadek jest najlepszym zamknięciem z mozliwych, bo może (podkreślam! - może!) być pierwszą zapowiedzią uspokojenia na walorze i budowania stabilnej konsoli do raportu...