bzdury zaczynają się zakupy pod publikacje, wyniki coraz bliżej i będą dobre, może nie bardzo dobre ale przyzwoite. Kurs już wystarczająco zapikował. W Niemczech tną koszta nie ma potrzeby na finansowanie kosztownych dyrektorów którzy mało wnoszą.
Dywidenda około 10% wykres pozapisuj byś potem miał co wspominać przez kolejne 6 miesięcy, ciekaw jestem czy będziesz z takim zapałem wpisywał jak moje życzeniowe kursy i otwieranie szampana. Papier wszystko przyjmie i nawet taki przemądrzały człek jak ty może wypisywać wszystko i pogardzać innymi.