oto potwierdzenie, jak buy backiem jest podtrzymywanie kursu i usilne powstrzymywanie spadków:
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,284916
wystarczy to porównać z wykresem dziennym...
potem zaś było chyba juz tylko mielenie walorem i upychanie kazdemu, kto tylko pojawił się z lewej, po 3,33
niestety, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym popytem ani technicznym wybiciem z podwójnego dna na 3,21
raczej to wygląda na kupowanie czasu na dalsze wywalanie...