póki nie zobaczę jakiegos sensownego komunikatu, jestem powsciagliwy w interpreatacjach
jeśli miałby być dobrze, ktoś zadbałby o filtr 3-4 sesji i nie byłoby tak łatwego spadania jak dziś
skup też nie wykorzystał okazji do zwiększenia wolumenu, wiec chyba za wiele kasy na skup nie mają albo liczą, ze i tak kupią taniej
i jestem przekonany, ze jeśli znów bedzie jakakolwiek (podkreślam - jakakolwiek!) podbitka na close = dalsze sypanie i spadki