Większość osób wypowiadających się na forum Bankiera nie zwraca lub udaje, że nie zwraca uwagi na ten "drobiazg".
Oczywistym jest, że obecnie o wzrosty o wiele trudniej niż spadki. Inna sprawa, że polityka informacyjna spółki jest karygodna.
Ciekawe, czy zależy im na spadkach, czy sytuacja wygląda tak źle.
Posiadanie obecnie akcji to duże ryzyko, ale też spory potencjalny zysk jeżeli te "przedszkolaki" w USA w końcu się dogadają.