jacus wszytsko sie kiedys konczy spadki takze.Jesli spolka poda pozytywne info nastapi wybicie i wierz mi to jest pewne nie wiem w jakim momencie to nastapi czy bedzie to przy30 gr 20 czy 10 ale nastapi wiem to lepiej niz wszyscy madrale wieszczacy tu koniec swiata.I bedzie wyzej niz 40 gr jesli spolka nie zbankrutuje bedzie znacznie wyzej.Wciąz mamy hossę.Vide PJL.