Panie zyga jak dla mnie świetna spółka pod krótką grę na spadki. Nie wiem czemu do tej pory Pan jeszcze tego nie wyczaił skoro tyle latu już tu Pan siedzi, mi wystarczył miesiąc analizy by zacząć zarabiać. Szkopuł w tym by wiedzieć kiedy papier kupić i tyle albo co dla niektórych aż tyle z sprzedażą już jest łatwiej bo ustawiamy się w kolejce i czekamy na mini wybicie.;-D