taaaa............. widać że niektórzy z WAS dalej zyja marzeniami z narkotycznego snu o zarabianiu na centku. Kółko wzajemnej odoracji i pocieszania. Tak, tak ładujcie do "swoich worków" smiecia. Oddacie z płaczem po 0,15 zł. Miałem to "g" i ciesze sie ze wyszedłem jeszcze po 0,50 gr. To co jednak widze to dalej okradanie akcjonariuszy i karmienie obietnicami z ktorych NIC nie wynika dla kursu. Kto ma rozum to wyrzuca papier. Obecny kurs nie wymaga komentarza. Lepiej trzymać się od krętaczy z daleka. Jest tyle innych spolek wartościowych ktore mozna okazyjnie dobrać niż tą giełdową plewę. Pozdrawiam naiwniaków ! W pełni sie z gadzam z Zygą. I nie chodzi tu o poniesiona stratę, bo była to fakt , ale o zdrowe zasady przesyłu informacji o działalnosci spolki. Kary od KNF nie biora sie z "powietrza".