Do MIRKA 73
Witam
Wczoraj twierdziłeś" nie ma dziwnych zagrywek ......są NORMALNE i zdrowe wzrosty.
To pokaże Tobie jak dzisiaj MANIPULOWANO kursem Mostka.
Cały dzień na pierwszym miejscu na KUPNIE były 4 zlecenia na kupno ponad 200.000
akcji po 1.88zł.Stały tam jak wrośnięte.Nędzniutkie/ oprócz dwóch / zlecenia chodziły na kupnie po cenie wyższej tzn 1.89 do 1.90,a batony stały i stały.
Nagle na zrównoważeniu ,a więc po godz.16:10 STAŁ się CUD
Najpierw z kupna 213.598 akcji WYCOFANO ok. 75.000 i pozostało 138.392,
Za kolejne parędziesiąt sekund z 138.392 WYCOFANO kolejne 55.000akcji.
Pozostało 82530 i śmiech na sali WYCOFANO kolejne 80.000 akcji.
POZOSTŁO 2530 i TYLKO te zostały kupione na dogrywce po 1.88zł. To trwało minuty.
Tak się MANIPULUJE kursem i przykre ale są ludzie ,którzy w to wchodzą.
TO BYŁY TYLKO 3 ZLECENIA.MOGŁO TO BYĆ 3 LUDZI,KTÓRZY MAJĄC PO PONAD
100.000zł OŚMIESZYLI KILKADZIESIĄT KUPUJĄCYCH DZISIAJ AKCJE.
Przestańcie ubliżać jato i lepiej sie zastanówcie jak inwestujecie.Jak tych cwaniaków
przestanie to bawić to będą grzmoty.Wiem ,wiem znów nie mam racji.I co Mireczku 73?
Pozdrawiam jato
PROSZĘ NIE kierujcie się moimi postami przy INWESTOWANIU ,tylko swoją wiedzą
DO MARKA S. Uważaj moje słoneczko jak jeżdzisz na nartach,Obyś nie złamał nóżki bo
ostatnio mocno podrożał gips i na usztywnienie nóżki musiałbyś sprzedać kamienicę