Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MOSTOSTAL EXPORT -------------REKORD

Zgłoś do moderatora
ja tez mam co nieco ale chce kupic wiecej jak tylko pojawia sie oznaki zmiany trendu, taka mam dziwna taktyke usredniania ;) , fibo i wsparcie 2,05zl nie zadzialalo, teraz mysle ,ze juz nie ma sensu wywalac do podania wynikow bo to tylko 3 sesje oprocz dzisiejszej, obserwuje wiec i czekam podobnie jak zapewne wielu tu na forum. Lubie takie trudne spolki :) -->zarobic na msx to jest dopiero wyzwanie ... ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MSXRESOUR 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.