Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: logika podstawowa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-21 o godz. 11:27 ~Kot napisał(a):
> Nim spłaci zadłużenie to wygaśnie koncesja?. A wytłumacz jak po wniosku o upadłość ma mieć udział w tym 7% od zysków? I jak spłaci zadłużenie?

Upadłość z możliwością zawarcia ukladu.

Jak Bóg da będzie to 7% i ruszy realizacja ukladu z wierzycielami.

Tak to wygląda w prawie handlowym, a jak będzie w Petrolu to nie mam pojęcia bo ja bazuję na informacjach, które wszyscy dostajemy. Natomiast sama sytuacja spółki z racji problemów poszukiwawczych jest oczywista. W ogólne jak się nad tym lepiej zastanowi to dobrze, że tak w ogóle jest. Mogło być gorzej bo projekt Petrol invest to był projekt: Venture Capital - tzw. projekt wysokiego ryzyka. To nie kupowanie Rejtów nieruchomościowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.