Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Co teoretycznie winien mieć Petrolinvest i ile to jest warte

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-22 o godz. 14:34 ~Daniel napisał(a):
> 2017-08-21 20:25 Komunikaty spółek (ESPI)
>
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/PETROLINVEST-S-A-Przekazanie-do-publicznej-wiadomosci-informacji-poufnej-o-splacie-zobowiazan-wobec-Zakladu-Ubezpieczen-Spolecznych-stanie-negocjacji-w-przedmiocie-sprzedazy-udzialow-w-spolce-TOO-OilTechnoGroup-TOO-OTG-art-17-ust-1-MAR-oraz-w-innych-obszarach-7538849.html
>
> 2017-05-18 23:05 Komunikaty spółek (ESPI)
>
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/PETROLINVEST-S-A-Przekazanie-do-publicznej-wiadomosci-informacji-poufnej-o-zawarciu-umowy-przelewu-wierzytelnosci-stanie-negocjacji-w-przedmiocie-sprzedazy-udzialow-w-spolce-TOO-OilTechnoGroup-TOO-OTG-art-17-ust-1-MAR-oraz-w-innych-obszarach-7518890.html

//////////////////////// Czy sfinalizowano wspomnianą transakcję?

Myślę, że tak bo inaczej KNF nie wywalał by w nocy Oila z giełdy

No i zasadnicze pytanie kiedy coś dla akcjonariuszy z tych 70 udziałów serri B w spółce celowej?
Nazwa spółki celowej też byłaby mile widziana. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.