Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Co teoretycznie winien mieć Petrolinvest i ile to jest warte

Zgłoś do moderatora
no właśnie dobrze że ktoś to w końcu napisał, wszyscy akcjonariusze chcemy wiedzieć co petrol ma a co zostało wyprowadzone /czytaj ukradzione! czy w dokumentach przechowywanych w jakimś garażu znajdziemy odpowiedzi??? czy prokuratura zmusi poprzedniego prezesa do ujawnienia dokumentów, do czego nagle była im ta upadłość potrzebna???
 
do johnykiller - wszyscy widzimy z kim grasz w drużynie, zapewne masz obiecany jakiś ochłap jak kilku tu tobie podobnych (niektórzy podobno dostali już te swoje ochłapy - może to jest warunkiem że dalej będziesz mącił)
zmienił się zarząd i RN i mamy powody wierzyć że już nas nikt nie będzie okłamywał i okradał i to nie do PAMowców należy odpowiedź co petrol ma tylko do poprzednich zarządów - więc ich pytaj! - prawdopodobnie będzie potrzeba żeby prokuratura odświeżyła im pamięć gdzie ten garaż.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.