Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

logika podstawowa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-21 o godz. 11:04 ~Ernii napisał(a):
> Wszystko sprzedali w 2017r za 7% z zysku eksploatacji złóż ??? Zapomnieliście ??? Alo Alo wszystko jest w Raportach z 2020roku

Najlepsze jest to, że na tym forum bazarowe przekupy jakoś nie są w stanie pojąć wlaśnie, że nikt i nic nie wyprowadził ze spółki tylko wlaśnie spółka Petrolinvest, która de facto zbankrutowała, bo zadłużyła się po pachy na poszukowanie tej ropy po prostu sprzedała te teoretycznie obfite, ale trudne geologicznie tereny za partycypację 7% w ewentualnych zyskach nowego inwestora, który przejął prawa do tych terenów.

Dzięki temu Petrolinvest ma pewnie przy założeniu pozytywnego scenariusza z tych przyszłych 7% spłacać te milardy zadłużenia.

Problem ludzi na tym forum jest taki, że po prostu nie mogą tego pojąć. Nie są w stanie tego intelektualnie ogarnąć. Myślę, że 7 letnei dziecko byłoby w stanie pojąć to.

I dlatego w szerszym kontekście m.in. jest w tym kraju tak jak jest.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.