Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Co teoretycznie winien mieć Petrolinvest i ile to jest warte

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-21 o godz. 12:26 ~zoska napisał(a):
> @ernii, @żenua - nowe nicki do mieszania w głowach , tak jak przekaz o tym , że był raport za 2020r . /sprawdzić w KRS nawet się nie chce , ale bardziej celowe wprowadzanie w błąd/
> jak i to , że z 7% zysku ze spolki celowej , miały by być spłacane zadłużenia Petrola , Poczytać przekaz BLG z 2017 a dotyczący Umowy ramowej z Nostrum .
>
> @adalbert - odpuść tą dyskusję , sensu brak.
> Czekamy na to co w garażu , a wtedy będzie wiadomo jak i gdzie poupychane
> i za ile.

Stara, ja bazuje na tym o czym tutaj ludzie wypisują. Że fakt ( o ile to się w ogóle potwierdzi ), że Petrol dostał móżliwość realizacji 7% z ewentualnego zysku z tego co i tak musiałby oddać przy jecgo sytuacji finansowej to jest logiczna i korzystna transakcja, jeżeli w ogole taka była. Dziecko by to pojęło. O to mi chodzi. A co tam jest tak realnie, jakie są fakty to się okaże.

Tak więc stara ty mnie nie obrażaj tutaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.