A pamiętasz pirat jak w ubiegłym roku pisałeś że wiosną MDG będzie chodzić ponad 100 zł a Ty będziesz grubszym milionerem, dołożyłeś wtedy z grubej rury /gdzie te Twoje 8 mln zł he, he, he marzycielu. Ja wtedy sprzedałem swoje akcje średnio po 42 zł kupiłem nowe BMW X5 a za resztę kupiłem akcje CCC średnio po ok. 34-35 zł, teraz mój kapitał się podwoił i mam w akcjach CCC zarobek na nowego Mercedesa a Ty nadal trzepiesz kasiorkę na tym MDG a pamiętasz z życia o talentach które Pan Jezus kazał pomnażać i o jednym ze sług który otrzymał od Pana talenty i zamiast je pomnażać zakopał je w ziemi. Pamiętasz co wtedy Pan zrobił ze sługą niewiernym..... ponoć dostałeś drugie życie więc nie marnuj czasu bo życie trwa bardzo krótko niestety... życzę dużego zarobku;;