Może przed takimi zaklinaczami jak Ty.
Czarujesz, czarujesz, obrażasz jak ktoś pisze rzeczy nie po Twojej myśli naganiacza a nic z tego nie ma.
Odpowiem Ci też na pytanie. Piszę bo podoba mi się jak tacy naciągacze się produkują a nic z tego nie ma :-)
A ty czemu tak się tu produkujesz?
Bo przyznasz że produkujesz się dużo więcej niż ja, hahaha
Wiem, prawda w oczy boli.