Ja pisze prawdę w jakim miejscu jesteśmy. W odróżnieniu Ciebie nie piszę nic na temat kursu bo każdy widzi co się dzieje nie trzeba znawców ,żeby dojść do odpowiednich wniosków.....
No ale już z tą podbitką pod wywalanie to przeszedłeś sam siebie, takiego postu w obecnej sytuacji to się po Tobie nie spodziewałem...:)
W każdym razie bardzo dziękujemy za cenne wskazówki i mam nadzieję ,że skoro to była podbitka pod wywalanie to skorzystałeś z okazji i zamknąłeś pozycję i nie będziemy już musieli czytać TWOICH cennych wskazówek nacechowanych troską o inwestorów indywidualnych:):):)