Ale ty jesteś jednak prosty człowiek.....szkoda mi naprawdę Ciebie.
Żyjesz w swojej bańce i myślisz ,że wszyscy są tak prości jak TY....eh
A clu twojego zachowania jest fakt ,że piszesz takie pierdoły i cały czas zapierasz sie,że masz akcje....
Napisz nam w jakim celu ta Twoja narracja?
Chcesz nas ochronić przed .....?\
No właśnie nie wiem przed czym.....bo skoro ma być to dlaczego masz akcje....:):):)
Słoma z butów:):)
A zegar tylka i nie ma komu oddawać.....:)