No zobacz LASER1 tak czaruje, czaruje od 10 zł......:):):)
A pamiętasz od kiedy spieramy sie na forum?
Od poziomów 15-16 zł przed pierwszym UP w styczniu 2022r na 25 zł......
Pamiętam tak teraz nawet nie muszę szukać w historii, ta sama narracja, te same bzdury . Tylko jest JEDNA ale za to diametralna różnica. Otóż jak wtedy pisałeś o 12 czy 8 złotych to ludzie bali się ze może tam wrócić bo nie wiedzieli jak spółka poradzi sobie w nowej rzeczywistości.
Teraz takiego problemu nie mamy bo widać wszystko w komunikatach . W końcu nie utrzymacie kursu i będzie wesoło...:):):)
Zasadniczo wydajesz się nie głupi a nie potrafisz dostosować swojego przekazu do sytuacji:)
Troluj dalej bo czas już ci się kończy:):)